Vergroot je kennis tijdens de Next Gen sessie (22 januari op de PromZ Product Première) - Promzvak

Vergroot je kennis tijdens de Next Gen sessie (22 januari op de PromZ Product Première)

Nog maar anderhalve week en dan is het zover: de PromZ Product Première in Breepark Breda. Ik hoop daar veel mensen uit het vak te ontmoeten, nieuwe ideeën op te doen en me te laten inspireren door de 200 merken die daar vertegenwoordigd zijn. Heb je je nog niet ingeschreven voor de Next Gen kennissessie? Doe dat dan snel want vol=vol.

Op 22 januari van 10.30 tot 12.00 uur vindt de Next Gen kennissessie plaats over blockchain technologie en wat dit kan betekenen voor onze branche.

Sprekers Feico van der Veen (Aware) en Samuel van Deth (winwinwin agency) delen hun inzichten over verduurzaming, transparantie en NFT’s, met als highlight de Feyenoord-case.

Dus ben je jonger dan 34 en werkzaam in onze branche? Of Young Professional bij branchevereniging PPP? Meld je dan nu gratis aan! Als PPP-lid krijg je bovendien 5 accreditatiepunten.