Scheurkalender wordt buro-kalender - Promzvak

Scheurkalender wordt buro-kalender

Wie kent ze niet: scheurkalenders. Elk jaar liggen ze in tal van uitvoeringen uitgespreid op de tafels bij boekwinkels, cadeauwinkels en andere verkooppunten. Van natuurweetjes tot spreuken, van cartoons tot recepten en levenswijsheden… in 2025 hadden we de keuze uit ruim 250(!) titels aan scheurkalenders en jaarlijks komen er nieuwe titels bij.

CARLZ exclusive ideas zag een kans en bedacht De ScheurPlank, een standaard die van elke scheurkalender een BURO-kalender maakt. Een kalender aan een touwtje. Op je wc. Zo was de scheurkalender ooit bedoeld door uitgevers. Lekker lezen tijdens de kleine of grote boodschap. Een leuk idee dat beter kon, vond Carl Schipper, eigenaar van CARLZ en bedenker van De ScheurPlank. “Een kalender aan een touwtje op je wc. Ik vond het maar armoedig en ‘n beetje studentikoos.”

Met De ScheurPlank verhuist de scheurkalender van het kleinste kamertje naar het buro. Of naar de leestafel, de sidetable of waar dan ook in de huiskamer of werkruimte. De ScheurPlank staat in drie seconden op z’n plek, zonder schroeven of lijmen. Scheurkalender erop en elke dag genieten van je favoriete scheurkalender. Schipper: “De ScheurPlank wordt in Nederland gemaakt van duurzaam bamboe. Dutch design. Elk exemplaar wordt met de hand afgewerkt, waardoor het een stijlvolle standaard is die gezien mag worden. Al gaat het natuurlijk om je favoriete scheurkalender; die moet goed in beeld komen!”

Vanzelfsprekend kan de ScheurPlank van een bedrijfslogo voorzien worden. Meer info: contact@carlz, tel. 06-53461596