Na ruim elf jaar neemt Marjolein Schoenmaker afscheid van haar rol als Account Director bij Compacon. Per medio september legt ze haar functie neer om zich per oktober te richten op een nieuw avontuur: het starten van haar eigen onderneming.
“De afgelopen 11,5 jaar heb ik met enorm veel plezier samengewerkt met fantastische collega’s, toeleveranciers en klanten,” vertelt Marjolein. “Het was geweldig om samen aan uitdagende en creatieve projecten te werken en te ervaren hoe belangrijk een sterk en professioneel netwerk is. Daar ben ik iedereen ontzettend dankbaar voor.”
Hoewel ze altijd met passie heeft gewerkt om klanten te verrassen met originele geschenken, voelt dit voor Marjolein als het juiste moment voor een nieuwe uitdaging. Met haar eigen onderneming gaat ze bedrijven ondersteunen met strategisch salesadvies.
“Het ondernemerschap kriebelde al een tijdje,” zegt ze met een glimlach. “Ik kijk ernaar uit om mijn ervaring en kennis nu in te zetten voor bedrijven die hun salesstrategie willen aanscherpen. En wie weet blijf ik in de toekomst voor een deel actief in deze branche– die ik nog steeds een warm hart toedraag.”
Met haar overstap naar het zelfstandig ondernemerschap breekt voor Marjolein een spannende, maar veelbelovende nieuwe fase aan. Je kunt Marjolein bereiken op info@jrdiversity.com